Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą osób zaangażowanych społecznie. Osób, które chcą wywierać wpływ na otaczającą nas rzeczywistość i które wiedzą, jak to robić. Jesteśmy zrzeszeni wokół organizacji Młodzież Wszechpolska i aktywna działalność nie jest nam obca. Posiadamy struktury w każdym województwie w całej Polsce. Mamy doświadczenie w działalności społecznej. Nie boimy się nowych wyzwań i interesujemy się bieżącymi sprawami. 

Jak działamy?

Gdy dzieje się coś ważnego, nie stoimy z założonymi rękami – to nasza główna zasada. Tworzymy petycje, zbieramy pod nimi podpisy, kontaktujemy się z politykami, aby jak najszerzej mówić o interesujących nas kwestiach.

Dzięki Tobie mamy możliwość pokazania, jak wiele osób nie jest obojętnych. Mamy szansę udowodnić, że nasz głos jest ważny.

Przy podpisaniu formularza prosimy Cię o podanie imienia, nazwiska i adresu e-mail. Pozwoli nam to na łatwy kontakt i informowanie o tym, czym właśnie się zajmujemy. Dzięki temu nie stracimy kontaktu i będziemy mieć pewność, że nasza działalność nie jest Ci obojętna. Pozwoli nam to poinformować Cię, jak idą nasze prace i przede wszystkim – jakie są jej efekty. 

Bierność? Czas to zmienić!

Nie zgadzamy się na bierność. Nie każdy jest aktywny na polu działalności społecznej, nie każdy jest członkiem organizacji, stowarzyszeń czy fundacji, ale każdy może zmieniać rzeczywistość, współdziałając z takimi organizacjami, jak nasza – podpisując się pod naszymi petycjami, tym samym aktywnie uczestnicząc w zmianach. Pokazujemy, że czasem wystarczy niewiele, by mieć realny wpływ na rzeczywistość.

My podjęliśmy działanie, stworzyliśmy czastozmienic.pl, teraz czas na Twój ruch, na Twój podpis.

Nie bądź bierny, czas to zmienić!

Masz pytania? Napisz do nas!

info@czastozmienic.pl

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług świadczonych przez witrynę, wymagana jest akceptacja naszej polityki prywatności.